Międzynarodowy Turniej Pod Wawelem w akrobatyce sportowej i Puchar Polski w skokach na trampolinie. 19-21.03.2021 rok

Nasi uczniowie w licznej obsadzie wzięli udział w kolejnych zawodach, zdobywając medale, zajmując miejsca finałowe i robiąc minimum do Kadry Narodowej Polskiego Związku Gimnastycznego.

Puchar Polski w skokach na trampolinie.

W zawodach brała udział Malwina Wyskiel klasa 2Asl, Malwina po wykonaniu dwóch układów w eliminacjach zajęła siódme miejsce i uzyskała minimum,  pozwalające na powołanie do Kadry Polski na I półrocze 2021 roku w kategorii junior.

Kolejną uczennica Julita Groszek z klasy IV a  zajęła dziesiąte  miejsce w konkurencji skoki indywidualne w kategorii III klasa.

Międzynarodowy Turniej Pod Wawelem w akrobatyce sportowej w tych zawodach wzięli udział:

Julia Mikuła klasa III c LO zdobywając złoty medal w konkurencji 3-ki kobiet w kategorii junior.

Daria Nowak klasa IV a, Michał Skiba klasa I a LO zdobyli złoty medal w konkurencji 2 ki mieszane w kategorii 11-16 lat.

Julia Czyż klasa VIII a, Kamila Rak klasa IV a  zdobyły brązowy medal w konkurencji 2-ki kobiet  kategorii 11-16 lat.

Zuzanna Pieczonka klasa IV a, Oliwia Kowalska klasa VIII a w finale zajęły X miejsce w  konkurencji 3-ki kobiet w kategorii 11-16 lat.

Zofia Szela klasa VI a zajęła ósme miejsce w konkurencji 2-ki kobiet  kategorii youth.

Nikola Micał klasa VIII a zajęła dwunaste  miejsce w konkurencji 2-ki kobiet  kategorii youth.

Oliwia Piejko, Emilia Piejko klasa VIII a zajęły trzynaste miejsce konkurencji 3-ki kobiet w kategorii 11-16 lat.

Izabela Jachymek klasa VIII a zajęła czternaste miejsce konkurencji 3-ki kobiet w kategorii 11-16 lat.