DZIEWIĄTE Z RZĘDU ZWYCIĘSTWO RZESZOWIANEK

SPR Handball V LO Rzeszów – MKS Start Michałkowice 33:17 (12:7)

Skład drużyny: Anna Stapińska, Patrycja Margiel, Julia Ginalska, Julia Jamrozik, Kinga Osękowska, Julia Tereszak, Anita Ziajka, Alicja Harpula, Antonina Szczęsna, Paulina Lasek, Jolanta Płocica, Julia Płocica, Wiktoria Wolak, Martyna Nycz, Dominika Puchalska, Anna Tomaszewska
Trenerzy: Jakub Bober i Gabriel Kozdroń

SPR HANDBALL V LO RZESZÓW nie zwalnia tempa. W dniu dzisiejszym nasze szczypiornistki pokonały na swoim terenie drużynę MKS Start Michałkowice 33:17 (12:7) w ramach grupy mistrzowskiej walczącej o awans do I ligi…

A JAK BYŁO…
Gospodynie już od pierwszych minut spotkania pokazały że są mocno zdeterminowane i z zaangażowaniem walczyły o jak najlepszy wynik sukcesywnie budując przewagę nad rywalkami. Pomimo prowadzenia po I połowie nasze zawodniczki nie wykorzystały wielu sytuacji bramkowych!!! Trzeba było poprawić skuteczność w II połowie…

I TAK WŁAŚNIE SIĘ STAŁO…
W drugiej połowie konsekwentnie zawodniczki SPR Handball V LO Rzeszów realizowały ustaloną wcześniej taktykę, budując coraz wyższą przewagę nad przeciwnikiem. Świetnie funkcjonowała nasza obrona, która utrudniała rywalkom dojście do czystych pozycji rzutowych. W 45 minucie podopieczne Jakuba Bobera prowadziły 24:14, a mecz zakończył się naszym zwycięstwem 33:17 (12:7).

CAŁA DRUŻYNA ZASŁUGUJE NA BRAWA…
Na brawa i pochwałę zasłużyła cała drużyna!!! Dziękujemy wszystkim zawodniczkom za to co dzisiaj pokazały na boisku!!!