Wyniki Chłopców

POZ.

SZKOŁA

PUNKTY

1

ZS22 WROCŁAW

1579

2

LO ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

1444

3

V LO RZESZÓW

1443

4

ZSP2 STALOWA WOLA

1348

5

ZSP1 GARWOLIN

1322

6

LO 2 SZCZECIN

1316

7

ZSM KIELCE

1315

8

I LO KOŁOBRZEG

1315

9

ZS TRZCINICA

1312

10

VII LO ZIELONA GÓRA

1286

11

ZS1 STARGARD SZCZECIŃSKI

1192

 

 

Wyniki dziewcząt

POZ.

SZKOŁA

PUNKTY

1

ZS22 WROCŁAW

1542

2

LO 2 BIELSKO BIAŁA

1273

3

I LO KOŁOBRZEG

1253

4

ZSP 1 GARWOLIN

1243

5

V LO RZESZÓW

1207

6

ZSP2 STALOWA WOLA

1204

7

ZSP2 GRYFINO

1175

8

ZSL USTRZYKI DOLNE

1138

9

VII LO ZIELONA GÓRA

1063

 

 

 

Wyniki naszych uczniów w poszczególnych konkurencjach :

FINAŁ KRAJOWY KORESPONDENCYJNEJ LIGI LA

WYNIKI DZIEWCZĘTA

SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

2012-09-19

Miejsce zawodów

ZIELONA GÓRA

S4

V LO RZESZÓW

elektroniczny pomiar czasu

LP

NR ST.

NAZWISKO I IMIĘ

ROCZ.

KONKURENCJA

WYNIK

PKT

1

Kulka Kinga

96

100 m

14,09

118

2

Baran Ewelina

96

100 m

14,80

101

3

Zientek Klaudia

96

100 m

16,04

74

4

Kłoda Aneta

95

400 m

1:08,64

100

5

Michna Edyta

96

400 m

1:12,43

83

6

Bajda Agnieszka

95

400 m

1:17,10

64

7

Szeliga Wioletta

95

800 m

2:30,04

116

8

Sitek Dominika

96

800 m

2:43,52

82

9

Kalina Natalia

96

800 m

2:50,36

68

10

Pastuła Kamila

95

w dal

4,76

124

11

Kalmuk Katarzyna

93

w dal

4,55

115

12

Kalandyk Mariola

95

0

13

Szypuła Izabela

95

kula 3 kg

8,86

117

14

Kiper Andzelika

96

kula 3 kg

9,10

120

15

Kida Patrycja

95

kula 3 kg

9,66

125

16

V LO RZESZÓW

X

4x100m

0:54,11

123

SUMA 2 NAJLEPSZYCH WYNIKÓW Z KAŻDEJ KONKURENCJI +SZTAFETA

1207

 

 

FINAŁ KRAJOWY KORESPONDENCYJNEJ LIGI LA

WYNIKI CHŁOPCY

SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

2012-09-19

Miejsce zawodów

ZIELONA GÓRA

S4

V LO RZESZÓW

elektroniczny pomiar czasu

LP

NR ST.

NAZWISKO I IMIĘ

ROCZ.

KONKURENCJA

WYNIK

PKT

1

Kalandyk Hubert

94

100 m

11,40

149

2

Kwiecień Wojciech

94

100 m

11,92

127

3

Smyczek Ernest

95

100 m

12,42

107

4

Szkoła Sebastian

96

400 m

0:53,31

133

5

Baj Roman

95

400 m

0:54,86

121

6

Kiczuła Konrad

95

400 m

0:57,47

101

7

Jaszczur Mateusz

94

1500 m

4:02,08

147

8

Skiba Łukasz

95

1500 m

4:13,80

120

9

Olejarczyk Henryk

95

1500 m

4:14,57

118

10

Cynar Kamil

95

w dal

6,31

129

11

Lech Łukasz

94

w dal

6,29

128

12

Gawle Marcin

96

w dal

5,69

103

13

Barszczak Jakub

96

kula 5 kg

12,02

126

14

Lis Paweł

95

kula 5 kg

11,92

125

15

Wywrot Karol

95

kula 5 kg

10,92

115

16

V LO RZESZÓW

X

4x100m

0:45,50

138

SUMA 2 NAJLEPSZYCH WYNIKÓW Z KAŻDEJ KONKURENCJI + SZTAFETA

1443