Medale naszych uczniów na Międzynarodowym Turnieju w Akrobatyce Sportowej …

W dniach 28.02-1.03.2020 r. w Świdnicy odbył się międzynarodowy turniej w akrobatyce sportowej im. Henryka Chmielewskiego. W zawodach brali udział uczniowie naszej szkoły.
Wywalczyli medale w różnych kategoriach i konkurencjach.

Złoty medal zdobyła Julia Czyż z klasy 7a w konkurencji 2 -ki kobiet w kategorii 11-16 lat.

Srebrny medal wywalczyły Izabela Jachymek klasa 7a, Agnieszka Wnuk klasa 8a, Martyna Szewczyk klasa 2c Lo w konkurencji 3-ki kobiet w kategorii junior.

Brązowy medal zdobył Michał Skiba klasa 8a w konkurencji 2-ki mieszane w kategorii 11-16 lat.

Czwarte miejsce zajęła Natalia Król klasa 5a, Oliwia Kowalska klasa 7a w konkurencji 3-ki kobiet w kategorii 12-18 lat.

12 miejsce w finale zajęła Oliwia i Emilia Piejko z klasy 7a w konkurencji 3-ki kobiet w kategorii youth.

16 miejsce zajęła Marlena Siewniak z klasy 7a w konkurencji 3-ki kobiet w kategorii 11-16 lat

Trener E. Fijołek