Piąte zwycięstwo SPR Handball Rzeszów w II lidze piłki ręcznej na początek rundy rewanżowej

SPR Handball Rzeszów – LZS TOR Dobrzeń Wielki 34:23 (16:12)

Po ponad trzech miesiącach przerwy zawodniczki SPR Handball Rzeszów powróciły do rywalizacji w II lidze grupie IV piłki ręcznej kobiet. Pomimo tak długiej przerwy nasze zawodniczki zaprezentowały “dobry handball”. Warto zauważyć, iż w naszej drużynie zadebiutowała nowa zawodniczka Żaneta Zięba – witamy na pokładzie…

Dziękujemy licznej publiczności za gorący doping…wiecie ilu nas dzisiaj było…PRAWIE 200 osób!!! Dziękujemy za zaufanie!!!

Skład SPR Handball Rzeszów
Ania Stapińska, Gabriela Gołąb – Jula Ginalska, Anka Tomaszewska, Aleksandra Dębiak, Julia Tereszak, Żaneta Zięba, Antonina Szczęsna, Dominika Puchalska, Nikolina Samborska, Wiktoria Wolak, Aleksandra Bielec, Jula Płocica, Jolanta Płocica.

Gratulacje
SPR Handball Rzeszów